Opolgraf – druk wielkoformatowy

Opolgraf może pochwalić się również nowoczesnym parkiem maszyn do oprawy twardej oraz najnowszej generacji ploterem UV marki EFI H1625.

Drukujemy na każdym materiale – wspomina Monika Błażejewska, specjalistka ds. marketingu – zarówno arkuszowym, jak PCV, drewnie, szkle, płytach kompozytowych,  jak również rolowym – folie, tapety, canvas, materiał do podświetleń, a nawet etui do telefonów komórkowych (photocover.pl). Wydruki z plotera H1625, idealnie nadają się do zastosowań wewnętrznych oraz zewnętrznych ze względu na wysoką jakość druku i ekologiczny  charakter. Zajmujemy się również przygotowaniem i realizacją wydruków trójwymiarowych w każdym formacie. Oferujemy kompleksowe działania – od przygotowania projektu, przez wydruk, aż do zamknięcia go w podświetlanej ramie OWZ, która wydobywa jakość i sprawia, że nie sposób przejść obok wydruku obojętnie.

Firma OPOLGRAF SPÓŁKA AKCYJNA realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Promocja nowego produktu poligraficznego na rynkach międzynarodowych”. Celem projektu jest podniesienie konkurencyjności Firmy w skali krajowej i międzynarodowej poprzez wprowadzenie nowych produktów do oferty firmy. Realizacja inwestycji przyczyni się do zwiększenia innowacyjności firmy i jej oferty, a tym samym wpłynie na podniesienie atrakcyjności regionu województwa opolskiego. Wartość projektu: 601 250,00 zł. Dofinansowanie projektu z UE: 336 700,00 zł.