OPOLGRAF na targach w Goeteborgu i Frankfurcie

Drukarnia Opolgraf była wystawcą podczas Międzynarodowych Targów Książki w Goeteborgu. W tym roku braliśmy również udział w targach w Londynie i wyruszamy do Frankfurtu.

Opolgraf to drukarnia znana z jakości swoich wydruków nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Drukujemy książki dla wielu zagranicznych wydawnictw oraz bierzemy udział w największych zagranicznych targach książki w Europie. W pierwszej połowie roku byliśmy w Paryżu oraz Londynie, niedawno wróciliśmy z Goeteborga i jedziemy do Frankfurtu – wspomina Wiceprezes drukarni Opolgraf, Bartosz Mazurkiewicz. Poszerzamy nie tylko nasza ofertę, ale również zasięg naszych usług. W dzisiejszych czasach nie jest problemem drukować książki dla partnerów z całego świata.

 

Firma OPOLGRAF SPÓŁKA AKCYJNA realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Promocja nowego produktu poligraficznego na rynkach międzynarodowych”. Celem projektu jest podniesienie konkurencyjności Firmy w skali krajowej i międzynarodowej poprzez wprowadzenie nowych produktów do oferty firmy. Realizacja inwestycji przyczyni się do zwiększenia innowacyjności firmy i jej oferty, a tym samym wpłynie na podniesienie atrakcyjności regionu województwa opolskiego. Wartość projektu: 601 250,00 zł. Dofinansowanie projektu z UE: 336 700,00 zł.