OPOLGRAF na 20. Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie

Podczas 20. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie, opolska drukarnia po raz kolejny zdobędzie tytuł najlepszej drukarni dziełowej w Polsce. Cudze chwalicie, swego nie znacie

27 października podczas uroczystej gali 20. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie opolska drukarnia odbierze tytuł najlepszej drukarni według Wydawców organizowany przez Magazyn Literacki Książki. Klienci rozwiązując anonimową ankietę oceniają drukarnie pod względem komunikatywności, jakości wydruków czy terminowości. Doceniani w Polsce jesteśmy od lat – wspomina Prezes Drukarni Opolgraf, Mirosław Szewczyk – jednak miano najlepszej drukarni w kraju wynika z faktu, że cały czas się rozwijamy,  inwestujemy  w nowe rozwiązania technologiczne i poszerzamy park maszynowy.

 

Firma OPOLGRAF SPÓŁKA AKCYJNA realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Promocja nowego produktu poligraficznego na rynkach międzynarodowych”. Celem projektu jest podniesienie konkurencyjności Firmy w skali krajowej i międzynarodowej poprzez wprowadzenie nowych produktów do oferty firmy. Realizacja inwestycji przyczyni się do zwiększenia innowacyjności firmy i jej oferty, a tym samym wpłynie na podniesienie atrakcyjności regionu województwa opolskiego. Wartość projektu: 601 250,00 zł. Dofinansowanie projektu z UE: 336 700,00 zł.