Opolgraf wdrożył system ISO 14001 – Środowisko jest dla nas ważne!

Jako drukarnia staramy się nie ścigać trendów, a je wyznaczać. Ważną misją naszej firmy było wyjście naprzeciw oczekiwaniom współczesnej technologii oraz ekologii i ochrony środowiska.

Rosnąca świadomość ekologiczna oraz ochrona środowiska stały się istotnymi czynnikami wpływającymi na bieżącą działalność spółki. Opolgraf jako jedna z nielicznych firm na polskim rynku poligraficznym wdrożył system zarządzania środowiskiem zgodny z normą ISO 14001, udokumentowanym certyfikatem

i zintegrowanym z systemem jakości. Dzięki przyjętym regulacjom mamy możliwość bezpośredniego przyczynienia się do ochrony otaczającego nas świata – jest to ogromna wartość, jak i przykład dla innych organizacji. System funkcjonowania drukarni Opolgraf od wielu lat zapewnia gwarancję najwyższej jakości, w każdej sferze działania firmy – od kontaktu z klientem przez produkcję, a teraz również świadomość ekologiczną.

Myślimy odpowiedzialnie i długoterminowo – zrobiliśmy pierwszy krok, a jeszcze wiele przed nami. Stawiając sobie kolejne konkretne cele do wykonania w trosce o ekologię i przyszłość naszej planety.

Firma OPOLGRAF SPÓŁKA AKCYJNA realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Promocja nowego produktu poligraficznego na rynkach międzynarodowych”. Celem projektu jest podniesienie konkurencyjności Firmy w skali krajowej i międzynarodowej poprzez wprowadzenie nowych produktów do oferty firmy. Realizacja inwestycji przyczyni się do zwiększenia innowacyjności firmy i jej oferty, a tym samym wpłynie na podniesienie atrakcyjności regionu województwa opolskiego. Wartość projektu: 601 250,00 zł. Dofinansowanie projektu z UE: 336 700,00 zł.