Opolgraf na Międzynarodowych Targach Książki w Londynie.

Opolgraf na Międzynarodowych Targach Książki Londyn 2017 (1)

14 marca rozpoczęły się Międzynarodowe Targi Książki w Londynie – jedno z najważniejszych wydarzeń światowej branży wydawniczej. Nie mogło tam  zabraknąć najlepszej drukarni w Polsce – Opolgrafu.

Opolgraf to drukarnia znana z jakości swoich wydruków nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Drukujemy książki dla wielu zagranicznych wydawnictw oraz bierzemy udział w największych zagranicznych targach książki w Europie. W tym roku na Międzynarodowych Targach Książki w Londynie, prezentujemy najnowszą linię oprawy twardej

Firma OPOLGRAF SPÓŁKA AKCYJNA realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Promocja nowego produktu poligraficznego na rynkach międzynarodowych”. Celem projektu jest podniesienie konkurencyjności Firmy w skali krajowej i międzynarodowej poprzez wprowadzenie nowych produktów do oferty firmy. Realizacja inwestycji przyczyni się do zwiększenia innowacyjności firmy i jej oferty, a tym samym wpłynie na podniesienie atrakcyjności regionu województwa opolskiego. Wartość projektu: 601 250,00 zł. Dofinansowanie projektu z UE: 336 700,00 zł.