Kontakt

Kontakt

ul. Niedziałkowskiego 8-12

45-085 Opole

 

tel.: (48) 77 454-52-44 do 46

fax: (48) 77 454-53-13

 

NIP 754-24-38-239

 

Konto bankowe: BGŻ oddział Regionalny Opole

91 2030 0045 1110 0000 0056 5820

Mirosław Szewczyk

awatar-gentleman-poz

Prezes Zarządu

tel.: (48) 77 454-54-48 lub (48) 77 454-52-44 wew. 56
mobile: (48) 505 168 518

szewczyk@opolgraf.com.pl

Bartosz Mazurkiewicz

img_3083

Wiceprezes Zarządu

tel.: (48) 77 454-54-48 lub (48) 77 454-52-44 wew. 56
mobile: (48) 506 047 379

mazurkiewicz@opolgraf.com.pl

Regina Matuszczyk

img_4717

Asystentka Prezesa

tel.: +48 77 454-54-48 (Deutsch) lub 77 454-52-44 wew. 56, mobile: 512 891 037

biuro@opolgraf.com.pl

Anna Wnuk

awatar-lady

Specjalistka ds. sprzedaży

Specjalistka ds. Sprzedaży

tel: (48) 77 454 52 44 wew. 25, mobile: (48) 512 906 505

anna.wnuk@opolgraf.com.pl

anna.wnuk@opolgraf.com.pl

Bożena Wrona

awatar-lady

Specjalistka ds. sprzedaży

tel.: (48) 77 454-52-44 wew. 20, mobile: (48) 509 017 434

bozena.wrona@opolgraf.com.pl

Anna Suchan

img_4549

Specjalistka ds. sprzedaży

tel.: (48) 77 454-52-44 wew. 51 (English), mobile: (48) 512 259 129

anna.suchan@opolgraf.com.pl

Krystian Łobacz-Rostecki

img_5018

Specjalista ds. sprzedaży

tel.: (48) 77 454-52-44, mobile: (48) 512 906 497

krystian.lobacz@opolgraf.com.pl

Joanna Biernat

img_2965

Specialistka ds. Sprzedaży

tel.: (48) 77 454-52-44 wew. 37 (English), mobile: (48) 512 891 050

joanna.biernat@opolgraf.com.pl

Anna Sielecka-Pixa

awatar-lady

Specjalistka ds. sprzedaży

tel: (48) 77 454 52 44 wew. 29 (Deutsch), mobile: (48) 512 259 159

anna.sielecka@opolgraf.com.pl

Bożena Stankowska

img_2817

Administrator Sprzedaży

tel.: (48) 77 454-52-44 wew. 13

kalkulacja@opolgraf.com.pl

Justyna Hilla

img_2803

Analityk Sprzedaży

tel.: (48) 77 454-52-44 wew. 31, mobile: 505 023 268

justyna.hilla@opolgraf.com.pl

Monika Błażejewska

img_4595

Specjalistka ds. Marketingu i PR

tel.: (48) 77 454-54-48 wew.14, mobile: (48) 504 393 244

monika.blazejewska@opolgraf.com.pl

Natalia Ciecióra

img_3052

Specjalistka ds. marketingu i PR

tel.: (48) 77 454-52-44 wew. 14, mobile: (48) 500 240 286

pr@opolgraf.com.pl

Agnieszka Krehut-Kaniecka

img_2926

Kierownik Działu Zaopatrzenia

tel.: (48) 77 454-52-44 wew. 60, mobile: (48) 505 158 573

zaopatrzenie@opolgraf.com.pl

Wojciech Starczewski

img_5043

Kierownik Przygotowalni

tel.: (48) 77 454-52-44 wew. 21, mobile: (48) 509 743 439

ctp@opolgraf.com.pl

Krystyna Gumowska

awatar-lady

Kierownik Działu Personalnego

tel. kom. +48 512 259 115 tel. +48 77 454 52 44 wew. 26

krystyna.gumowska@opolgraf.com.pl

Henryk Gonschior

img_3161

Szef Produkcji

tel.: (48) 77 454-52-44 wew. 48, mobile: (48) 505 168 482

szefprodukcji@opolgraf.com.pl

Artur Dawid

img_4769

Kierownik Introligatorni

tel.: (48) 77 454-52-44 wew. 36, mobile: (48) 506 029 888

introligatornia.artur@opolgraf.com.pl

Edward Borowiecki

img_4642

Główny Mechanik

tel.: (48) 77 454-52-44 wew. 15 mobile: (48) 505 023 267

borowiecki@opolgraf.com.pl

Remigiusz Gajdamowicz

img_4621

Spec. ds. administracyjnych

tel.: (48) 77 454-54-48 wew.53, mobile: (48) 509 743 438

administracja@opolgraf.com.pl

Krystyna Długosz

img_4667

Ekspedycja

tel.: +48 77 454-52-44 wew. 30, mobile: +48 515 100 356

ekspedycja@opolgraf.com.pl

Tomasz Słobodzian

img_2899

Informatyk

tel.: +48 77 454-52-44 wew. 34, mobile: +48 501 555 254

informatyk@opolgraf.com.pl

Daria Jaroszczak-Żocholl

img_3135

Dział Zapewnienia Jakości

tel.: (48) 77 454-52-44 wew. 22

jakosc@opolgraf.com.pl

Technologia

img_4721

Technologia

tel.: (48) 77 454-52-44 wew. 52,54

technologia@opolgraf.com.pl
Firma OPOLGRAF SPÓŁKA AKCYJNA realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Promocja nowego produktu poligraficznego na rynkach międzynarodowych”. Celem projektu jest podniesienie konkurencyjności Firmy w skali krajowej i międzynarodowej poprzez wprowadzenie nowych produktów do oferty firmy. Realizacja inwestycji przyczyni się do zwiększenia innowacyjności firmy i jej oferty, a tym samym wpłynie na podniesienie atrakcyjności regionu województwa opolskiego. Wartość projektu: 601 250,00 zł. Dofinansowanie projektu z UE: 336 700,00 zł.