Doceniony kalendarz Opolgrafu!

Poetycki kalendarz został doceniony nie tylko przez Przyjaciół drukarni, ale również liczne media oraz portale doceniające najlepsze kalendarze w Polsce. Tegoroczny kalendarz chwaliły nie tylko opolskie media m.in.: Radio Opole, NTO, Radio Doxa oraz branżowe Rynek Książki, Wydawca, ale również portal Vidical. Organizator m.in. konkursu prac oraz twórców sztuki poligrafii, typografii, fotografii, ilustracji, grafiki użytkowej itp. Organizacja stawia sobie za cel wspieranie twórców kalendarzy oraz kart okolicznościowych.

„Z niekłamaną przyjemnością prezentujemy poetycki kalendarz drukarni Opolgraf na rok 2018. Kalendarz zawiera 12 wierszy opolskiego poety Witolda Sułka. ” – portal Vidical

W magazynie Wydawca możemy przeczytać: „Kolejny kalendarz Opolgrafu znów zaskakuje. Mieliśmy prace z zainscenizowanymi zdjęciami pracowników zakładu (2015), z ich dziećmi (2016), rok 2017 to skromny kalendarz trójdzielny z poetycko-książkowym zdjęciem panoramy Opola na froncie, a zbliżający się rok… to poezja… Na odwrotnej stronie „okładki” kalendarza czytamy: „Poetycki kalendarz Drukarni Opolgraf ma na celu promowanie idei czytelnictwa, propagowanie poezji w codziennym życiu oraz promocję rodzimych poetów i pisarzy”. Od siebie dodamy, że to również świetna promocja możliwości technicznych drukarni.

Całość artykułu magazyn Wydawca: http://www.wydawca.com.pl/index.php?s=info&kat=11&dzial=51&poddzial=0&id=9403

W Rynku Książki również bardzo poetycko! Możemy poczytać informacje o kalendarzu oraz obejrzeć grafiki oraz pierwszy film z kalendarza z udziałem handlowca drukarni Pani Bożeny Wrony.
Całość artykułu w linku: http://rynek-ksiazki.pl/aktualnosci/poezja-na-caly-rok/

Artykuł w Nowej Trybunie Opolskiej: http://www.nto.pl/strefa-biznesu/wiadomosci/z-regionu/a/poetycki-kalendarz-drukarni-opolgraf-na-rok-2018-z-wierszami-opolskeigo-poety-witolda-sulka,12799362/
Radio Opole: http://radio.opole.pl/101,222234,kalendarz-z-poezja-witolda-sulka-w-interpretacji&s=2&si=2&sp=2
Radio Doxa: http://doxa.fm/aktualnosci/region/poetycki-kalendarz-na-rok-2017/

Firma OPOLGRAF SPÓŁKA AKCYJNA realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Promocja nowego produktu poligraficznego na rynkach międzynarodowych”. Celem projektu jest podniesienie konkurencyjności Firmy w skali krajowej i międzynarodowej poprzez wprowadzenie nowych produktów do oferty firmy. Realizacja inwestycji przyczyni się do zwiększenia innowacyjności firmy i jej oferty, a tym samym wpłynie na podniesienie atrakcyjności regionu województwa opolskiego. Wartość projektu: 601 250,00 zł. Dofinansowanie projektu z UE: 336 700,00 zł.